Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cesurtermal.org dan
Demin bir arkadaşımız aradı ve Anadolu Termal ile görüşüp benim sitede yazdıklarımı sorduğun söyledi. Anadolu yani Cesur termalin ise telefondaki arkadaşa söylediği, benim eskiden batıp kaçan firmadan aldığımı ( MNT Anatoli) kendileri ile bir bağlarının olmadığını belirtmişler.

Bu kocaman bir yalan. Ben eski firma değil Cesur yani Anadolu termalin kendisinden 2014 Mayıs ayında satın aldım.  İsbatını yapmak için internet bankacılığından ödemenin Cesur yani Anadolu Termal’in şirketi olan TH atılım İnşaat’e yapıldığının belgesini sunuyorum.

devamı: cesurtermal.org
Ara
Teşekkür Edenler: admin
Arkadas bende MNT Anatoli den aldim ne olmus yani ? Sonuclarda onlarda cesur termale devrettiklerini soylediler ve ben cesur termalle defalarca gorustum. Hatta benden tapu masraflarini bile aldilar. Karsiliginda benim aptal yerine koydular. Hollandadan bunlari onlarca kez aradim. Onceleri bir cok kez konusadabiliyordum yalanlarla oyaliyorlardi. Artik oda nesip olmuyor. Yani kisacasi al birini vur otekine MNT Anatolia sida cesuruda yok Anadolusu da hepside ayni ayar bunlarin.
Ara
Yurt Disindaki vatandaslarimiz. Nasil bir yol izleyip paramizi geri ala biliriz?
Ara
madurlar olarak bir araya gelmeliyiz. bir mail grubu  oluşturmak istiyorum . cesurtermal@hotmail.com  da buluşalım.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
(11-20-2016, 01:58 PM)Sinan66 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Yurt Disindaki vatandaslarimiz. Nasil bir yol izleyip paramizi geri ala biliriz?

madurlar olarak bir araya gelmeliyiz. bir mail grubu  oluşturmak istiyorum . cesurtermal@hotmail.com  da buluşalım.

(01-19-2015, 01:33 PM)ali Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Demin bir arkadaşımız aradı ve Anadolu Termal ile görüşüp benim sitede yazdıklarımı sorduğun söyledi. Anadolu yani Cesur termalin ise telefondaki arkadaşa söylediği, benim eskiden batıp kaçan firmadan aldığımı ( MNT Anatoli) kendileri ile bir bağlarının olmadığını belirtmişler.

Bu kocaman bir yalan. Ben eski firma değil Cesur yani Anadolu termalin kendisinden 2014 Mayıs ayında satın aldım.  İsbatını yapmak için internet bankacılığından ödemenin Cesur yani Anadolu Termal’in şirketi olan TH atılım İnşaat’e yapıldığının belgesini sunuyorum.

devamı: cesurtermal.org
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -