Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunları Yapmayın...
  • Öncelikle, mümkünse hiç almayın, hatta devremülk mantığı komple sakat, devremülk almayın, detaylarını sonra yazacağım,
  • Eğer kazara aldıysanız, hemen geri iptale çalışın. kredi kartından ise, bankadan iptal ettirin, (Geri alan biri: http://cesurtermal.10tr.net/showthread.php?tid=17 )
  • Tapu parası isteyeceklerdir, vermeyin, zira tapu da vermiyorlar, telefonlarınıza da çıkmıyorlar, 
  • Sözleşmelerinizi yenilemeyin. Yeni sözleşme yaptırarak, kendi yükümlülüklerinden kurtulmaya çalışıyorlar. Varolan sözleşme herzaman geçerlidir ve sizin haklarınızı korur. yeni sözleşme yaparak, o haklarınızdan vazgeçmiş olursunuz. Ve muhtemelen yeni sözleşme onların lehine olacaktır.
  • Başka bilenler buraya yazsın, ben de aklıma geldikçe yazacağım. 
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
Tapu parası verirseniz, tapuyu da vermiyorlar, paranızı da.

Sadece şunu yapabilirsiniz: tapu biryana, para biryana,
yani yanyana gelirsiniz, al gülüm ver gülüm.

Önce parayı gönder, tapuyu gönderelim derlerse de vermeyin, zira göndermiyorlar.
gerekirse gidin bizzat alın.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
en iyisi hiç bulaşmamak 
tamamen dolandırmak üzerine kurulmuş düzen 
satarken para alıyorlar sözleşme yenilerken 2. etap deyip yerinizi kaydırıp para alıyorlar 
tapu adamına göre para alıyorlar (alabildikleri kadar)
sözleşme şartlarında sizin lehinize hiçbirşey yok 
etap değişimi yapan yapacak arkadaşlar sakın yapmayın bitmiş yerdeki hakkınızı bitmemiş yerdekiyle değiştiriyosunuz üstüne para veriyosunuz 
hertürlü yalan sahtekarlık mevcut yok yolu ben yaptırdım dozer benim falan kanmayın bu işleri belediye çözer
sizi dolandırmak için herşeyi kullanırlar Allah kitap şeyh şıh inanmayın dinleri imanları para 
verdikleri tapuların hepsi hacizli yanında verdikleri o paçavra kağıt parçası tahütname bi boka yaramıyo bilginiz olsun 
Aldıysanız hertürlü dolandırıldınız hiçbir hakkınız yok Geçmişler Olsun
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
bidakka, bu önemli, 
verdikleri tapu da mı hacizli oluyor ?
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
hala mahkemeye vermedim. en ucuz haliyle bunları mahkemeye vermem bana kaça mal olur. mahkemeye vereceğim parada boşuna gidebilir. bunlarla ilginen ortak bir dava yok mu?
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -