Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir mağdur daha
Cesur Termal
Mayıs ayında 2300 lira para verdim. Hemen ertesi gün internette yüzlerce kişinin mağdur olduğunu görünce iade istedim. herhangi bir sözleşme imzalamadım.

Mayıs ayından aralık ayına kadar onlarca kez telefonda görüştüm hepsinde benimle dalga geçer gibi konuştular. İademi yapmadılar. Hala da yapmıyorlar.

Ben ve beim gibi cesur termalden mağdur olan yüzlerce kişi mevcut.

Bu firma hakkında cesur termal isminde bir de site açılmış bu kişinin feryadını siz de duyun.

Mayıs ayında ben devre mülkü cesur termal'den satın aldım. 15 gün içerisinde cesur termal tesislerinin açılacağını belirttiler fakat aralık oldu hala açılan bir tesis göremiyorum. İşin aslı bir kaç tesis açacaklardı ama bir tanesini açtıklarını iddaa ediyorlar doğruluğunu bilmiyorum.

Ben telefonda onlarca kez görüştüğümde sürekli dalga geçer gibi beni oyaladılar. İademi istemem suç oldu telefonları yüzüme kapattılar, numaramı engellediler. Ben yandım siz yanmayın.

Bilgehan T.
0546 790 0400

Alıntı: http://cesurtermalyalani.blogspot.com.tr/
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
(01-22-2015, 10:47 AM)cesurtermal.org Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Cesur Termal
Mayıs ayında 2300 lira para verdim. Hemen ertesi gün internette yüzlerce kişinin mağdur olduğunu görünce iade istedim. herhangi bir sözleşme imzalamadım.

Mayıs ayından aralık ayına kadar onlarca kez telefonda görüştüm hepsinde benimle dalga geçer gibi konuştular. İademi yapmadılar. Hala da yapmıyorlar.

Ben ve beim gibi cesur termalden mağdur olan yüzlerce kişi mevcut.

Bu firma hakkında cesur termal isminde bir de site açılmış bu kişinin feryadını siz de duyun.

Mayıs ayında ben devre mülkü cesur termal'den satın aldım. 15 gün içerisinde cesur termal tesislerinin açılacağını belirttiler fakat aralık oldu hala açılan bir tesis göremiyorum. İşin aslı bir kaç tesis açacaklardı ama bir tanesini açtıklarını iddaa ediyorlar doğruluğunu bilmiyorum.

Ben telefonda onlarca kez görüştüğümde sürekli dalga geçer gibi beni oyaladılar. İademi istemem suç oldu telefonları yüzüme kapattılar, numaramı engellediler. Ben yandım siz yanmayın.

Bilgehan T.
0546 790 0400

Alıntı: http://cesurtermalyalani.blogspot.com.tr/
madurlar olarak bir araya gelmeliyiz. bir mail grubu  oluşturmak istiyorum . cesurtermal@hotmail.com  da buluşalım.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -