Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Son durum - Temmuz 2015
Arkadaşlar geçenlerde Cesur Termal'in (yeni adıyla Anadolu Termal) kızılcahamamdaki tesislerine gittim.

Müşteri almaya başlamışlar. Anlaşılan bizim paralarımızla para kazanmaya başlamışlar. Ben, "bizim devremülkleri nezaman vereceksiniz, hadi verin" falan dedim, sadece not aldılar, İstanbulla görüşmeniz/görüşmemiz lazım falan dediler. yani aynı oyalama taktikleri.

Odaların bir kısmı hizmete açılmış. gelenler vardı. ama birçok kişi şikayetçiydi. Başka gelen mağdurlar da vardı oraya.
odalarda sıcak su akmıyormuş, termal havuz yapmışlar, ama yapılan ilk blok henüz çok kullanılabilir gibi değil. yemekhane-kafeterya falan yok, sadece küçük bakkalımsı birşey var.

Aslında hiç yoktan iyi, yani faaliyete başlamış, ama bizim paralarımızla para kazanması ve bizim paraların üstüne yatması hiç hoş değil. İnşallah devremülklerimizi verirler.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
arkadaşlar bunlar sahtekar bunu herkes biliyor adamların sosyal tesislerinin numarası bile yok ben zaten tesise gidip televizyon kanallarını arayıp bunları haber yapacagım gelin bunu hepberaber yapalım sahtecilik ve dolandırıcılıktan toplu dava açalım yani ne gerekse onu fazlasıyla yapalım niye çocuklarımızın hakkını emeğimizi niye bu hırsızlara yedirelim
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -