Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MÜCADELE EDİLECEK
Angry  Ben Cafer Gürbüz, kasım 2012 de MNT den eşimle beraber 15 er günlük tanesi 8.500 TL'den devremülk aldık. Tapmuzu ve geri para iadesi alamadık. Cesur Temale sözleşme yenilettik onlar da bizi 2 yıl oyaladı 2015 sonu teslim edeceklerdi. velhasıl hala bugün mayıs 2016 itibariyle, ne devremülk, ne tapu, ne de para  alabildik
ALLAH BUNLARIN HER CİHANDA DA HER TÜRLÜ ACIYLA BELARINI VERSİN.

ARKADAŞLAR, NE YAPACAKSAK GELİN BERABER KARAR  ALALIM   VE  BU KEPAZELİĞE  BOYUN EĞMEYELİM. TELEFONUM:0537-5915699.e-mailim: cafergurbuz@hotmail.com.
Ara
Teşekkür Edenler: admin
Geçmiş olsun, bunlarla ortak avukat tutup mücadele etmek gerekir.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
(05-17-2016, 08:59 AM)İyi günler benim annemin devre mülkü var bizde mağduruz tapumuzu aldık ama benim sormak istediğim bizim bir tanıdık Afyon\da yapılan başka bir devre mülkle değiştirmişler üzerinede 3000 bin tl vermisler bizede onerdiler Amca guvenemiyorum bilgisi loan varmi acid yardim bir kez dahami "aldatiliyoruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:   Angry  Ben Cafer Gürbüz, kasım 2012 de MNT den eşimle beraber 15 er günlük tanesi 8.500 TL'den devremülk aldık. Tapmuzu ve geri para iadesi alamadık. Cesur Temale sözleşme yenilettik onlar da bizi 2 yıl oyaladı 2015 sonu teslim edeceklerdi. velhasıl hala bugün mayıs 2016 itibariyle, ne devremülk, ne tapu, ne de para  alabildik

ARKADAŞLAR, NE YAPACAKSAK GELİN BERABER KARAR  ALALIM   VE  BU KEPAZELİĞE  BOYUN EĞMEYELİM. TELEFONUM:0537-5915699.e-mailim: cafergurbuz@hotmail.com.
Ara
Bunlar nitelikli dolandiricilar milletten baba ogul coluk cocuk paralari toplayip sonrada devre mülkü vermiyorlar.
Ben Sinan Almanyadan 2012 sözlesme yaptik parayida pesin ödedik ama simdiye kadar ne tapu nede devre mülkten yararlanamadik.
Bu dünyada alamazsak ebedi hayatta alacagiz.
Ara
(05-17-2016, 08:59 AM)cafergurbuz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:   Angry  Ben Cafer Gürbüz, kasım 2012 de MNT den eşimle beraber 15 er günlük tanesi 8.500 TL'den devremülk aldık. Tapmuzu ve geri para iadesi alamadık. Cesur Temale sözleşme yenilettik onlar da bizi 2 yıl oyaladı 2015 sonu teslim edeceklerdi. velhasıl hala bugün mayıs 2016 itibariyle, ne devremülk, ne tapu, ne de para  alabildik

ben de sizin gibi madurum.Bir araya gelmek önemli diye düşünüyorum . mail gurubu oluşturmak istiyorum  burada buluşalım .  cesurtermal@hotmail.com

(11-20-2016, 01:48 PM)Sinan66 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Bunlar nitelikli dolandiricilar milletten baba ogul coluk cocuk paralari toplayip sonrada devre mülkü vermiyorlar.
Ben Sinan Almanyadan 2012 sözlesme yaptik parayida pesin ödedik ama simdiye kadar ne tapu nede devre mülkten yararlanamadik.
Bu dünyada alamazsak ebedi hayatta alacagiz.

ben de sizin gibi madurum.Bir araya gelmek önemli diye düşünüyorum . mail gurubu oluşturmak istiyorum  burada buluşalım .  cesurtermal@hotmail.com
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -