Devremülk ile, Cesur Termal, Anadolu Termal, MNT Anatolia, Çağ Termal ile sıkıntısı olanlar, mağdur olanlar buraya yazsınlar..

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
varsa yazsın - 1 kişi var MIŞ !!
(03-09-2015, 11:07 AM)nisanur_degirmenci Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kim olduğunuzu bilmiyorum ama ben yazılanlara çok fazla andırış eden birisi değilim. benimle ilgili ismimle ilgili bu şekilde sözler söyleme hakkını kimse vermeyiroum terbiyiszlik yapmayın

madem birşeyler yazılsın diye açtınız burayı bende kendimle ilgili birşey yazdım bir daha yazmam ama siz sorun yaşadınız diye bende yaşamak zorunda değilim bende yaşamadığımı yazdım

buda size bu şekilde saygısızlık yapmanızı gerektimez

Kardeşim siz paravan zatsınız neden kaytarıyorsunuz o zaman haydi tapunuzun resmini bi koyunda görelim....+Tapunun tamamını gösterin,ve mülkiyet sorgulaması yapacağız...
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:
Arkadaşlar, bidefa bu tesisi hiç tavsiye etmem. Ancak bir şekilde almaya karar verdiyseniz bile,
şöyle yapın, yoksa ağzınız fena yanar:

Cesur termal veya yeni adıyla Anadolu termal e, adı her neyse:
"Kardeşim tapuyu verin, para sonra" ya da "tapu biyana, para biyana" deyin.
tapuyu görmeden, elinize almadan kesinlikle para falan göndermeyin.
tapuyu adresinize göndereceğiz hikayelerine falan da inanmayın.

Ben geçenlerde oraya uğradım, tapu alan birini gördüm, ancak adam böyle yapmış, önce tapuyu almış, sonra parayı ödemiş. Tabi tesisin hali içler acısı. güya termal otel, odalarda hiç sıcak su bile yok... gerisini siz düşünün.. lokanta-kafetarya yok... neyse.. benden söylemesi.
Ara
Teşekkür Edenler:
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

10tl.net Destek Forumu -